Ekran dotykowy w telefonie nie reaguje

GASTRO POS jest programem, który pozwala na bliską i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak wysoce łatwy system na targu gastronomicznym bawi się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w praktyce kelnerom i tym tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Jinx Repellent Magic Formula

Dzięki bardzo przystępnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych i długotrwałych szkoleń, oraz bardzo prymitywna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z pełną gamą funkcji, znacznie dokładnie sprawdzi się w nie dopiero w niewielkim, pojedynczym lokalu, a zarówno w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi szczególnie podatnym systemem, jaki uzyskamy na targu. W relacji od profilu lokalu, czy istnieje zatem bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najprzydatniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy jak i efektu jaki generuje. W relacje od stanowiska, można i ustalić widok opcji tak, by był on dostosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma dostęp do wszystkich możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do wyjątkowych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z systemami hotelowymi i narzędziami do ćwiczeń specjalnych.